(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

Робота в Avon - це більше ніж просто робота. Це динамічний і захоплюючий світ ділових зустрічей, бізнес-переговорів і семінарів. Завдяки сучасним підходам топ менеджменту, кожен із співробітників може побудувати і налагодити свою власну справу легко і просто.
Крім можливості стати представником і поринуть у дивовижну бізнес - середовище кожен із співробітників має ряд бонусів, які відмінно мотивують до роботи.
Одним з найважливіших факторів мотиваційної політики компанії, є отримання товарів із каталогу Avon зі знижкою до 31% для співробітниць. Таким чином, у повсякденному житті Ви зможете за доступною ціною вибрати подарунки для друзів і для родичів або розвинути прибутковий торговий бізнес.

Детальніше...

Avon Україна - це відмінна можливість стати представником популярного бренду вже сьогодні. Офіційна реєстрація співробітників компанії є безкоштовною і не займе багато Вашого часу.
Офіційний сайт Avon допоможе Вам легко і просто пройти необхідні пункти реєстрації і стати одним з представників всесвітньо відомого бренду. Компанія Avon в Україні - це гармонійне поєднання можливості відкрити свій бізнес і бути в курсі всіх новинок косметики.
Представник Avon не тільки має унікальну можливість брати участь у всіх конференціях і знайомиться зі знаменитими партнерами і спонсорами бренду, а й купувати для себе продукцію зі значною знижкою.

Детальніше...

Діана Гак лікар-дерматокосметолог, спеціаліст з прикладної естетики з 16-річним досвідом роботи.

На сьогодні Діана Гак допомогла вже близько 20 тисячам пацієнтів стати більш здоровими та красивими: «Я вважаю, що професійні консультації повинні бути доступними абсолютно для кожної людини, незалежно від її віку та соціального становища».

Детальніше...

 

Координатор - це стабільність.
ЕТАП 1 - РЕЄСТРАЦІЯ
Після того, як Ти зареєструєшся представником, я запрошу Тебе на зустріч, на якій познайомлю Тебе з основними принципами роботи, допоможу підготувати всі необхідні документи і зареєструю Тебе, як Координатора.

ЕТАП 2 - СТВОРЕННЯ КОМАНДИ
Починай створювати свою команду Представників, розповідаючи іншим про безмежні можливості Avon. Поділившись своїм досвідом, Ти можеш допомогти іншим жінкам стати такими ж успішними!


ЕТАП 3 - НАВЧАННЯ
Навчай своїх Представників прийомам продажу, поділися накопиченими знаннями - це додасть їм впевненості в собі і приведе до більш високих результатів. А також не забудь, що“Академія бізнесу та краси” Avon надає можливість всім Представникам і Координаторам пройти професійне навчання та одержати сертифікати.


ЕТАП 4 - ЛІДЕРСТВО
Мотивуй і надихай свою команду. Використовуй інструменти успіху Avon - спеціальні матеріали та заохочувальні програми. Це допоможе Тобі не тільки досягти успіху у своїй справі, а й отримати задоволення від подарунків і бонусів за успіх команди.


ЕТАП 5 - РЕЗУЛЬТАТ
Допомагай заробляти іншим і заробляй сама. Отримуй до 12% від продажу всієї групи, а також додаткові відсотки та бонуси, в залежності від Твоїх успіхів! У перший рік співпраці Avonтакож дає можливість додатково заробити до 14 900 грн*. в програмі «Швидкий Старт». Загальна сума Твого нового доходу приємно здивує Тебе! * за умови виконання "Програми "Швидкий Старт«, яка діє доки ДП "Ейвон Косметікс Юкрейн" не повідомить про її припинення."