(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

Мрієш про кар’єру? Прагнеш стати професіоналом? Створи свій власний план розвитку кар’єри, який обов’язково допоможе тобі досягти успіху!

Ми пропонуємо тобі кращі можливості для того, щоб реалізувати свої найсміливіші бажання:

Підтримка в перший період співпраці. Отримай щокампанійний бонус в перші 17 кампаній.

Фінансову незалежність: Ти сама можеш обрати рівень свого доходу завдяки Лідерській моделі від Avon.
Визнання: перемога у заохочувальних програмах, участь у Національній Конференції Координаторів, членство у «Зоряному Клубі Можливостей».
Можливі винагороди* за досягнення: ювелірні прикраси, грошова винагорода, закордонні подорожі та власний автомобіль. 

Розум радить працювати у провідній міжнародній компанії, де є можливість отримати старт своєї кар’єри і досвід у професійній сфері. Серце хоче працювати там, де можна бути собою і реалізувати свої таланти та прагнення.

В Avon тобі не доведеться обирати між голосом розуму та покликом серця. Наша компанія прибуткова, інноваційна та турботлива по відношенню до своїх співробітників, клієнтів та партнерів.

Avon відкриє для тебе світ нових можливостей, а ти з Avon відкриєш нові горизонти для свого розвитку.

Не залежно від того, молодий Ви спеціаліст чи людина з багаторічним досвідом, якщо Ви амбітні, відчуваєте в собі потенціал та готові розвивати свою кар’єру далі, провідні фахівці AVON готові допомогти Вам своїми порадами:


Твій успіх залежить від тебе!

Зв`яжись з нами за допомогою смс або зателефонуй на номер

+380989577281, +380505875941 щоб стати Координатором!

Ти сама можеш обрати рівень свого доходу завдяки Лідерській моделі від Avon.

Строй свою команду і отримуй більше, ніж Ти можеш уявити!
Суму своєї винагороди Ти вибираєш сама!

Програма діє для всіх Координаторів 
Програма включає 5 рівнів Швидкого Старту.
Для кожного рівня Програми встановлені показники за наступними критеріями:
1. Тривалість співробітництва (ЛОА)
2. Кількість активних Представників (офіційних Покупців) в 1-й генерації за результатами Кампанії.
3. Сума замовлень структури за цінами Каталогу

Тривалість співпраці з Організатором (одиниця виміру - Кампанія / ЛОА) - кількість Кампаній співробітництва з моменту реєстрації Координатора в системі Організатора та наявності в групі Координатора Активного Представника.
В показник "Кількість активних Представників" для умов Швидкого Старту враховуються активні 1-й генерації Координатора. Сам Координатор (його особиста активність) не входить в свою групу. Він входить до групи Районного Менеджера або Координатора, який його зареєстрував.
В показник "Сума замовлень за цінами Каталогу" для умов Програми "Швидкий Старт" враховуються сума продажів Структури за цінами каталогу мінус повернення (Товарів, які були повернуті). Особисті продажі Координатора зараховуються в суму продажів Товару Структури Координатора.
Бонус за наставництво - бонус за кожного Координатора другої генерації, який виконав всі рівні Швидкого Старту.

Особливі положення:
1. Всі показники програми розраховуються за підсумками відповідної Кампанії.
2. Досягнення статусів Координаторів визначається згідно з процедурою виплати винагороди.
3. Показники Програми відображаються в звіті по продажам по кожній кампанії для Координаторів, які мають ЛОА 1-17.
4. При невиконанні умов одного з рівнів програми, Координатор може продовжувати приймати участь у Програмі та виконувати умови подальших рівнів.

Виплата винагороди:
1. Виплата по Програмі "Швидкий Старт" здійснюється разом з регулярним винагородою Координатора.
2. Якщо Координатора за підсумками Кампанії, в якій був закритий той чи інший рівень Швидкого Старту отримав статус "Претендент", грошову винагороду за програмою "Швидкий Старт" нараховується, та виплачується з регулярним винагородою. Бонус Координатора, який здійснює набір в цьому випадку також виплачується.
3. Бонус Координатора, який здійснив набір, виплачується тільки Координаторам зі статусом "Координатор" і вище в Кампанію закриття відповідного рівня Швидкого Старту Координатором другої генерації.

Твої перші кроки:

  1. Реєстрація

Після заповнення анкети на нашому сайті з Тобою зв'яжеться Районний Менеджер або Лідер AVON і запросить на зустріч, на якій познайомить з основними принципами роботи у компанії, допоможе підготувати всі необхідні документи і зареєструє Тебе, як Координатора.

  1. Створення команди

Починай створення своєї команди представників, розповідаючи їм про безліч можливостей у компанії AVON! Розповівши про свої досягнення, досягнення інших успішних Лідерів ти можеш допомогти іншим жінкам стати успішними!

  1. Навчання

Компанія розуміє, що гарний Представник - це навчений Представник! Навчай своїх Представників прийомам продаж, запропонуй їм пройти унікальні навчання на їх власних представницьких сторінках у розділі "Академія бізнесу та краси". Після успішного проходження навчання, кожен Представник отримує іменний сертифікат про проходження курсу. Що значно збільшить його знання і підвищить рівень довіри його клієнтів!

  1. Лідерство

Мотивуй та надихай свою команду, використовуючи інструменти, які надає компанія - спеціальні матеріали, заохочувальні програми та бонуси. Це забезпечить тобі високий та стабільний дохід, перемогу в усіх програмах, які надає компанія!

  1. Розвиток

AVON - це бізнес з необмежиними можливостями! Розвивай Координаторів і Лідерів зі своїх найкращих Представників, а сама переходь на вищий статус по Лідерській моделі. Вищий статус - вищий дохід!!!

ЗРОБИ СВІЙ ПЕРШИЙ КРОК ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

 

Реєстрація здійснюється безкоштовно. Ласкаво просимо в Avon!

"Зоряний Клуб Можливостей» для координаторів

  «Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів Особлива програма для зірок Avon, що сходять, для тих, хто хоче розвивати свій бізнес з Avon і стрімко наближатися до втілення своєї мрії. Ця програма відкриє двері нових можливостей в побудові успішного бізнесу разом з Avon!

Компанія завжди визнає результати роботи координаторів

Щорічна прогама «Зоряний клуб координаторів» дає можливість оримати:

Конференції AVON
Більше ніж 400 Координаторів щорічно беруть участь в Національній Конференції в Києві, де вони першими дізнаються найсвіжіші новини в світі Avon, насолоджуються неймовірними виступами зірок та отримують визнання та нагороди на сцені від керівництва Компанії!
Автомобіль
Кращі з Кращих, переможці програми «Зоряний Клуб Можливостей»*, отримують в подарунок сучасний автомобіль за видатний вклад в розвиток бізнесу разом з Avon!
Подорожі
Незабутні подорожі в країни Твоєї мрії разом з Avon, де Ти зможеш не тільки відпочити, а й поділитися досвідом та враженнями з Кращими зірковими Координаторами України!
Подарунки та бонуси
Avon заохочує Координаторів приємними подарунками та грошовими бонусами у регулярних Програмах Заохочення!
Алея зірок в Залі Слави
Фотографії Районного Менеджера, Координатора та Представника, кращих у продажах за підсумками року, прикрашають Зал Слави центрального офісу Компанії. Урочисте нагородження, визнання від керівництва, почесні дипломи та цікава програма перебування в Києві – все для Переможців.

Побудуй і ти свою кар'єру в AVON!

Зроби перший крок ЗАРЕЄСТРУЙСЯ!!!!