(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

Наша робота у компанії Avon, це не робота- а стиль життя. Вона дає нам змогу гідно існувати, задовольняти більшу частину наших потреб, приносить нам моральну насолоду; місце, де ми можемо найкраще проявити знання та уміння, здобуті в процесі навчання та роботи.Кожного дня ми знайомимось та спілкуємось з новими та цікавими людьми, проводимо зустрічі ,різні цікаві заходи та св'яткування.Ми рухаємось у перед, ставимо перед собою ціль і завжди з легкістю добиваємось її!

Робочі будні в Avon. Кожного дня ми знайомимось та спілкуємось з новими та цікавими людьми, проводимо зустрічі, різні цікаві заходи.

                                                                              

Детальніше...

               День Матері – це міжнародне свято, яке офіційно відзначається в Україні у другу неділю травня. У 2015 році День Матері - 10 травня.

Avon - це компанія для жінок, яка неоднаразово була визнана найбільшою корпоративною організацією у світі, що займається вирішенням соціальних проблем, які турбують жінок. Avon входить до списку ТОП-100 компаній, які є найкращим місцем роботи для Матерів (за даними рейтингу журналу «Working Mother» у 2014 році). У 2008 році компанія Avon в Україні започаткувала традицію святкування Дня Матері, вперше організувавши акцію «День мами». Вже 6 років поспіль команди волонтерів Avon щороку проводять “День Мами” у майже 300 містах України. Місія акції «День мами» – спонукати українців висловлювати подяку, любов та турботу своїм матерям, вітати жінок зі святом і нагадувати їм про важливість дбайливого ставлення до власного здоров`я. Ми віримо, що здорова та щаслива мама – запорука щастя її родини та розквіту суспільства.

Детальніше...

  У 2009 році в список святкових днів у календарі AVON додався ще одне свято - День Партнерів. У цей день, в Головному Офісі AVON Україна, ми приймаємо гостей - наших Партнерів по бізнесу. Вони вперше переступають поріг офісу, а співробітники Компанії вперше знайомляться з ними і вшановують за перші досягнення. На це свято з усієї України ми запрошуємо Координаторів, які вперше досягли статусу Початківця Лідера і з упевненістю зробили крок на першу лідерську щабель у Лідерської Програмі AVON. 6 квітня на День Партнера до нас приїхала рекордна кількість гостей - 60 Початківців Лідерів!

Детальніше...

  28 серпня 2014р відбулася чергова щорічна конференція координаторів AVON в Києві. У ній брали участь кращі координатори AVON з усієї України. На конференції підвели підсумки минулого року, були вручені різні призи і нагороди і, звичайно, нові автомобілі знайшли своїх власників . Анонсували програми для координаторів на 2014-2015 роки . Як завжди було цікаво , весело, красиво, круто!

Детальніше...

  Тема цього ювілейного року: " 15 років Avon в Україні з любов'ю до жінок !". І з нагоди дня народження Avon, на цій Конференції було особливо багато гостей . Avon зібрав тих людей, які починали будувати майбутній успіх компанії 15 років тому, тих, чиї досягнення заслуговують особливої ​​похвали і тих, завдяки кому компанія Avon зараз відома кожній жінці в Україні .

Детальніше...

Для яких цілей , або для чого проводяться корпоративи ? Для загальних веселощів , згуртування колективу, але не тільки ... Передбачається, що на корпоративі співробітники краще пізнають колег , завдяки атмосфері неформальній і невимушеній обстановки . Насправді, так воно і є.  

 

Детальніше...