(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

 

Вітаю Вас на моєму сайті!

Я Ведибіда Віта – успішний координатор компанії Avon!

У компанії працюю п'ятий рік поспіль, досягла гарних результатів та входжу в 20-ку кращих координаторів України!

Отримала найвищий статус у компанії, а саме  Діамантовий Координатор  Avon! Декілька раз приймала участь в щорічній конференції кращих координаторів України, здобула визнання та нагороди!

Ще перебуваючи у декретній відпустці я зареєструвалась представником компанії. Купувала улюблену продукцію  із гарною знижкою, для себе та своєї донечки. Через деякий час від свого наставника, Марухно Оксани, я дізналась, що з компанією Avon можна стати успішною бізнес-леді, і не відриваючи себе від родини будувати свою кар'єру. На власному прикладі вона показала мені яких вершин можна досягти в компанії Avon, і я вирішила спробувати.

Завдяки підтримці мого наставника та моєї сім'ї, я повірила у себе та у свої сили, і у мене все вийшло! Avon дав мені можливість побувати на багатьох цікавих заходах, конференціях, святкуваннях, навчаннях, зустрітися з багатьма відомими людьми, бізнес-тренерами, візажистами. Хочу відзначити нагороди та подарунки, якими компанія заохочує своїх кращих координаторів, у тому числі і мене, починаючи з парфумів та закінчуючи подорожами та автомобілем!

Втілюючи свої власні мрії, я зрозуміла, що зможу надихати інших робити те саме. Будувати бізнес з Avon легко! Якщо ви хочете бути господарем власного бізнесу, приділяти своїй роботі стільки часу, скільки вважаєте за потрібне - тоді AVON саме для Вас!