(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

Компанія Avon пропонує широкий асортимент якісної продукції для своїх клієнтів Вінницька область (Вінниця, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Ладижин,  Липовець, Могилів-Подільський,  Немирів,  Погребище, Тульчин,  Хмільник,  Шаргород,  Ямпіль).

Кожен знайде для себе щось корисне, цікаве та необхідне. А для тих кого цікавлять не лише покупки, компанія дає можливість реалізувати себе як особистість, та втілити у життя свої мрії та бажання. І немає значення якої ви статі, хто ви за освітою та скільки вам років.

Компанія Avon дає змогу офіційно працевлаштуватись та отримати хороший заробіток, при цьому самостійно планувати свій робочий час. Для підтримки, стимволу та росту Вашої карь'єри, компанія кожного квартала влаштовує заохочувальні програми для своїх координаторів, менеджерів та представників, винагородую яких є техніка (планшети, телевізори, телефони ) та гроші.

Також є більш глобальні програми, річні, у яких подарунки набагато цініші, такі як автомобіль, прикраси з діамантами та VIP подорожі у різні країни світу.

Компанія постійно влаштовує різні цікаві навчання, конференції та святкування, на які запрошують відомих зірок та світських діячів, і все це за рахунок компанії Avon. А найголовніше це зарплата, яка виплачується кожні три тиждні(17 заробітних плат на рік), і 18 -та преміальна, мінімальної там максимальної зарплати не має, вона може бути як і 1 000грн так і 50 000, усе залежить лише від Вас, від того скільки зусиль та часу Ви будете приділяти роботі.

Будувати свій бізнес з Avon це не лише цікаво та прибутково, а ще й і дуже престижно. Адже працювати у провідній міжнародній компанії, яка визнана експертом у галузі краси, та отримує міжнародні визнання і нагороди, мріє кожна жінка!