(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

AVON – це компанія, яка майже упродовж 125 років працює заради краси, інновацій, оптимізму і, передусім, заради жінок.

AVON, компанія для жінок, - провідна міжнародна компанія, визнаний експерт у галузі краси. Річний обсяг продажу компанії у світі складає понад 10 млрд. дол. США. Як найбільша у світі компанія, що працює за методом прямого продажу, AVON пропонує свою продукцію у понад 100 країнах через 6,2 мільйони своїх незалежних Представників.

Компанія піклується не тільки про красу, адже її місія - надавати жінкам можливості самореалізації та фінансової незалежності у партнерстві з AVON

 

  • СЬОГОДНІ ПІД БРЕНДОМ AVON ВІПУСКАЄТЬСЯ НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ КОСМЕТИЧНИХ ПРОДУКТІВ У СВІТІ
  • КОЖНОЇ СЕКУНДИ ПРЕДСТАВНИКИ AVON У ВСЬОМУ СВІТІ ПРОДАЮТЬ 4 ПОМАДИ
  • КОЖНОЇ ГОДИНИ ПО ВСЬОМУ СВІТІ ПРОДАЄТЬСЯ 2400 ПРОДУКТІВ СЕРІЇ ANEW
  • КОЖЕН 4-Й АРОМАТ, ЩО ПРОДАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ – AVON
  • ФОНД AVON ДЛЯ ЖІНОК – ЦЕ НАЙБІЛЬША КОРПОРАТИВНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ У СВІТІ, ЯКА СФОКУСОВАНА НА ЖІНОЧИХ ПРОБЛЕМАХ

     

Президент корпорації

Шерілін Маккой

 

  • З тих пір, як в 1886 році засновник компанії Дейвід Макконнелл випустив у продаж перший продукт - парфумерний набір Little Dot Perfume Set, AVON пройшла великий шлях. Сьогодні це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів. Ідея продавати парфумерію і косметику жінкам через торгових агентів народилася, коли Девід працював комівояжером в одному з Чиказьких видань. Своїм клієнткам як подарунок за покупку книги Девід дарував маленький флакончик парфумів. І цей маленький подарунок став настільки популярним серед його клієнток, що змусив Дейвіда замислитися над питанням: «Чого ж більше чекають від нього його клієнтки: книгу або новий аромат?» Книжки стали минулим для Макконнелла, в парфумерії він бачив набагато більше перспектив. Так в 1886 році була заснована компанія California Perfume.

Засновник компанії AVON – 
Девід Макконнелл

 

Авторство створення унікальної структури прямих продажів «Каліфорнійська Парфумерна компанія» належить першому співробітнику California Perfume, місіс Персіс Фостер Імс Альбі. Саме вона зрозуміла, що жінки чудово впораються з роллю торгових агентів, пропонуючи парфумерію своїм подругам, сусідкам, родичкам. Можливість спілкування, заробітку і самореалізації, яку пропонувала компанія, була воістину революційним рішенням, адже в кінці 19 століття жінки ще не мали права брати участь у виборах. Ідея, яка дозволяла б поєднувати роботу з сімейними обов'язками, здавалася просто фантастичною. До кінця 19 століття в «Каліфорнійській Парфумній компанії» вже працювало близько 5 тисяч торгових агентів, обороти компанії росли з кожним роком. У 1887 році в Сафферні, штат Нью-Йорк, у компанії з'явилася своя лабораторія, штат якої нараховував біля десяти співробітників. Вже в 1899 році лабораторії знадобилася площа вдвічі більше, а в 1920-х лабораторія виросла в 20 разів.

 

Перші продавці-консультанти 
Каліфорнійської парфумерної
компанії, 1917 рік

 

У 1915 році «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» була визнана гідною золотої премії на виставці Panama-Pacific за високу якість усього асортименту продукції та дизайн упаковки. На сьогоднішній день 100% гарантія якості залишається візитною карткою компанії. На початку минулого сторіччя компанія стрімко і успішно розвивається, розширюючи свої географічні кордони. Назва «Каліфорнійська парфумна компанія» вже не відображала суті бізнесу. Дейвід Макконнелл-молодший, син засновника, який керував компанією на той момент, перейменовує компанію в AVON на честь міста Стредфорда-на-Ейвон, де народився Вільям Шекспір – улюблений письменник батька.

 

Перша лабораторія AVON в 
м. Сафферн (штат Нью-Йорк),
1897 рік

 

Подальший розвиток компанії не зупинила навіть Велика Депресія, за цей період обороти компанії зросли в кілька разів. У 1946 акції компанії AVON почали продаватися на Нью-Йоркській фондовій біржі. У 1957 році компанія нараховує вже 100 тисяч представників і виходить на міжнародні ринки.

 

Набір продуктів AVON

Сьогодні компанія AVON у списку 10 провідних компаній, якими керують жінки. У 1999 році Головою Корпорації обирається Андреа Джанг, яка у 2004-2011 роках входила у список ТОП 100 та ТОП 50 найвпливовіших жінок світу за версією журналів Forbes та Fortune. Андреа входить до ради директорів відомих міжнародних корпорацій, таких як General Electric і Apple. У 2012 році Андреа Джанг була назначена Головою Ради Директорів Avon, а з 23 квітня 2012 р. Президентом корпорації стала Шерілін Маккой. Шерілін прийшла в Avon з компанії Johnson & Johnson, де за 30 років успішного кар'єрного розвитку дійшла до рівня віце-голови Ради директорів. "Для мене велика честь приєднатися до Avon - великої компанії з сильним світовим брендом і неймовірним потенціалом. Avon володіє потужним, що не має собі рівних каналом прямих продажів, який налічує більше 6 000 000 Представників, а географічному охопленню Avon можна тільки позаздрити. Я з нетерпінням чекаю початку своєї роботи з командою, щоб розробити і реалізувати новий план розвитку, який забезпечить наступний виток зростання бізнесу Avon ", - заявила Шерілін під час вступу на нову посаду.

Рекламна кампанія 
"Ding Dong Avon Calling"
(1954-1967 р.р.)

 

 

                                                            

Сучасний науково-досліднийцентр компанії AVON, загальною площею20 тис квадратних метрів, був заснований в 2005 році