(098)957-72-81
(050)587-59-41
(063)145-41-40

avon-lady.in.ua

Миттєва реєстрація представником Avon

Інтернет-вітрина онлайн

>

J - Google AdSense

Дохід Avon

Заробітна плата координатора Эйвон - це % від загальних продажів твоєї структури ( представників яких ти зареєструвала).  Приведи 5 подруг, розмісти власне замовлення на 600 грн., пройди он-лайн навчання і твоя перша зарплатня чекає на тебе!
Не забувай про швидкий старт, який також чекає на тебе!

Координатор avon

Нагороди Avon

 

Вам чогось не вистачає для повного щастя? Не реалізовані Ваші здібності, Ви не бачите перспектив в майбутньому, не досить спілкування або просто - вічно не вистачає грошей? Треба щось робити. Ви не є представником Avon, це точно, а швидше за все, робота представником Avon - це робота Вашої мрії.
Ви ж мріяли працювати у зручний для Вас час, присвячувати роботі стільки часу, скільки Вам вдалося сьогодні викроїти, і, тим не менш, заробляти? Робота представником Avon дозволяє жінці, яка має купу турбот, не відмовлятися від можливості працювати, спілкуватися, мати власний дохід і перспективу його збільшення.
Для того, щоб стати представником в Житомирі та Житомирській області (Баранівка,‎ Малин‎, Андрушівка‎, Бердичів‎, Коростень‎, Новоград-Волинський, Олевськ‎, Коростишів, Радомишль, ‎Овруч‎), не потрібно чекати вільної вакансії або переживати, що вашу кандидатуру не затвердять після співбесіди. Ніякого співбесіди взагалі не потрібно. Потрібно тільки зареєструватися в Avon, і Вам буде відкритий доступ до всіх тих сприяння, які компанія надає своїм співробітникам - знижки на товар, кредити, бонуси, навчання, а ще - чарівні подарунки, нехай хтось інший обходиться без них, а Ви, жінка, не повинні. При цьому продавати Вам потрібно буде те, в чому Ви точно розбираєтеся - косметику, причому, найпопулярнішу у світі косметику, так що успішність Вам забезпечена - Avon поки не старіє.
АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com